1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

lojrat qka jan me army

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga krasniqi01, 27 Mars 2019.

 1. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  a din mem tregu dikush pse lojrat qka jan me arm, psh conter strike, duke ec nuk mund ta leviz shenjestren dhe nuk mund te gjuaj vetem kur ndalm mund, a i ka fajet laptopi apo qka ?
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,250
  Pëlqimet:
  329
  Pikë nga trofetë:
  113
  nuk e di qfar versioni te conter strike po perdor sepse duhet met gjujt edhe kur je duke ecur trego me shum qfar llaptopi ki edhe qfar versioni te counterit
   
 3. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  conter strike 1.6 , laptop hp procesor : intel (R) celeron (R) 1.60GHz , 64 bit, windows 10 home, instaled RAM ; 4.00 GB (3.85 GB usable)
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,250
  Pëlqimet:
  329
  Pikë nga trofetë:
  113
 5. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8

Shpërndaje faqen

Loading...