1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim lojra per pc...shkarkime, vendodhje etj ......

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga kelvin, 4 Nëntor 2018.

 1. kelvin

  kelvin Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  kush me ndihmon se si ta shkarkoj fortenite..me tregoni disa linke--
  dhe ku ka fortnite me disk per tu blere ne tirane....

  tregoni disa vendodhje per blerje te disjeve te lojravene tirane.....ose ne vende te tjera
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  785
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  73
  6. Ndalohet Double Post nese ju jeni postuesi i fundit ne ndonjë temë dhe dëshironi të postoni përsëri në të njejtën temë, atëher editoni postin tuaj në mënyr që t’iu shmangeni double post ( postimeve te dyfishta )
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...