1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim lojra per pc, shkarkime, vendodhje etj...

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga kelvin, 4 Nëntor 2018.

 1. kelvin

  kelvin Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  kush di linke per shkarkimin e lojrava per pc, por linku te funksionoje
  dhe kush me gjen disa vendodhje ne tirane per te blere disje me lojra
   

Shpërndaje faqen

Loading...