1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lojra falas LEGALE per PC (Full Games Free)

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga shteti, 9 Prill 2020.

 1. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  @science pëlqen postimin.
 2. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Op tash funksionoj flm shum
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  bekim98 dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  609
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  73
 5. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  miraxh pëlqen postimin.
 7. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
 8. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  miraxh pëlqen postimin.
 9. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
 10. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 11. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  LEO33 dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 12. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  miraxh pëlqen postimin.
 13. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
 14. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  43
  shteti dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 15. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  miraxh pëlqen postimin.
 16. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
 17. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
 18. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
 19. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
 20. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...