1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lojra falas LEGALE per PC (Full Games Free)

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga shteti, 9 Prill 2020.

 1. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prsh, uroj te jeni te gjith mire!

  Kam dashur ta hap dhe me heret kete teme, gjithesesi ketu do mundohem te postoj lojrat Origjinale te cilat mund te meren falas me $0 dhe pa patur nevoj per te vendosur kata debiti etj. Lojrat ofrohen falas nga platformat si Steam Epic Game, GOG etj per nje kohe te caktuar dhe mund te perfitoni duke i mare ato falas.

  (Ju lutem mos sugjeroni lojra ma pach torrent etj)

  Do mundohem ti bej update sapo nje loje te jete falas

  Me posh keni dy Lojra Falas Nga Epic Game

  Close To The Sun (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/close-to-the-sun/home)
  Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/sherlock-holmes-crimes-and-punishments/home)

  Gjithe te mirat!
   
  DailyTeCh, Atdhe Mujaj, Fitahh dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Fitahh pëlqen postimin.
 3. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  256
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  33
  shteti pëlqen postimin.
 4. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  38
  a mundesh memi dergu gta sanandreas fullversion.
   
 5. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Universal, ﴾.﴿ dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 7. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,110
  Pëlqimet:
  306
  Pikë nga trofetë:
  128
  PAC-MAN™ CHAMPIONSHIP EDITION 2
  Code:
  https://store.steampowered.com/app/441380/PACMAN_CHAMPIONSHIP_EDITION_2/
   
  miraxh dhe shteti pëlqejnë postimin.
 8. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  miraxh dhe Fitahh pëlqejnë postimin.
 9. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  miraxh pëlqen postimin.
 10. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm shume!

  Amnesia: The Dark Descent & Crashlands prej Epic Games kokan free kto tjerat me pagese.
   
 11. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
 12. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Marseli dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 13. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Falas deri me 21 Maj
  The Grand Theft Auto V: Premium Edition (https://www.epicgames.com/store/en-US/product/grand-theft-auto-v/home)

  (includes the complete GTAV story, Grand Theft Auto Online and all existing gameplay upgrades and content. You’ll also get the Criminal Enterprise Starter Pack, the fastest way to jumpstart your criminal empire in GTA Online.
   
  *VLORI*, Marseli, Fitahh dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 14. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  Marseli, Fitahh dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 15. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
 16. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  bekim98 dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 17. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Hallall tkoft vlla
   
  shteti pëlqen postimin.
 18. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  38
  miraxh pëlqen postimin.
 19. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Error dyjat pi qet pom doket epic games ka problem
   
 20. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  609
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  73
  provoje prap vlla se une e mora
   

Shpërndaje faqen

Loading...