1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Loja : "Gjeje Fjalkalimin" - Fito VPS

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga bi0, 22 Janar 2017.

 1. p4r4d0x

  p4r4d0x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  @bi0 prandaj mungoja kaq kohe forumi eshet ashtu sic e lash... te dobet
   
  bi0 pëlqen postimin.
 2. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Une e kom ni sekret! passwordi per foton
  me pelqen loja e ngjajshme me questin e cicada 3310 nese e keni pare videot e zgjighjes se cicades ateher kjo loje do te ishte shum e thjeshte
   
 3. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  ne kishim qellim qe edukimi ne pjesen teknike , se ti ndoshta je shum smart ass po kur ski njohuri teknike smundesh me zgjidh ni detyr qysh i kemi na lart :)
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...