1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Loja : "Gjeje Fjalkalimin" - Fito VPS

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga bi0, 22 Janar 2017.

 1. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  Hajde jepni te thjeshta jan edhe keto qe te vazhdojm me tjerat ku jan antaret tjer merrni shembull tek @sodovina-city pak ma aktiv
   
 2. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Po po spo kem koh hahaha, na ka dal afati i prillit :p
   
 3. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  hahahah po ta besoj , po perpjekna edhe kta tjert po vdekur hahah
   
  sodovina-city pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,659
  Pëlqimet:
  1,143
  Pikë nga trofetë:
  243
  @bi0

  po skena të gjithë "nivelin" tënd

  une dhe filloren me mik e kena marrë :)
   
  Blerim R. pëlqen postimin.
 5. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  oohh cmon qata pak qa di po du me ju msuu po provoni :D
   
 6. freak

  freak Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Vps i mir koka :p paqi fat
   
 7. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  Jo ktu sosht pun fati hahaha.
   
 8. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  nuk po arrij me e gjet ku eshte quizi a mund te ma dergosh pak se spo shoh linqe as kode askund , ndoshti si pash mire levelin e fundit me dergo do doja me marr pjese :)
   
 9. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  Posti i par ..
   
  Lodvald pëlqen postimin.
 10. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  a ka dikush pergjigje a tjau tregoj zgjidhjetr ??
   
 11. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  vazhdo bos se na jena nivel ma i ult se beginer hahaha
   
 12. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  go to it-shqip forum
  123abc123
  kosova038
  tek e 7 po spo ban.
   
 13. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  hahaha jo nuk eshte ky password vetem i kam vendosur 2 lines qe duken si password qe ti hutoj hahahhah por nuk jan provoj e shen qe nuk jan asnjeri pass .
  Te e 7 duhna me upload edhe njher se ishte me limit kohor
   
 14. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
 15. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  provo mos u dorzo hahah kaq leht
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 16. p4r4d0x

  p4r4d0x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  nuk punon link tek level 6 1485454604599.txt dhe programi krashon!
  Code:
    WebClient webClient = new WebClient();
    Stream stream = webClient.OpenRead(Resources.String_0);
    StreamReader streamReader = new StreamReader(stream);
    string b = streamReader.ReadToEnd();
    if (this.textBox1.Text == b) ## cfar do mar nag web(m.uploadedit.com/ba3s/1485454604599.txt) ateher krasohe te jet e njeta me text.box1.text=ate qe verem
    {
      MessageBox.Show("Bravo!", "Fjalkalimi u Gjet!");
    }
    else
    {
      MessageBox.Show("Gabimm.", "Fjalakili Gabim");
    }
  }
   
  bi0 pëlqen postimin.
 17. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  ye bro u got it :) link eshte down se qe 2 3 muaj eshte ketu haha
   
 18. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Hala osht aktive loja a?

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 19. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  me WebClient great work per ty

  Me e mire do ishte te kishe kishe bo file-in text me password dhe pastaj password-in ta kishte enkriptuar dhe key-in e dektiptimit ta gjente vet useri.

  Think for next level
   
 20. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  po
  krijo ti tjert provojn ta hapin hehe :)
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...