1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Loja e parë në shqip “Okey Friends”

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga OkeyFriends, 22 Gusht 2017.

 1. OkeyFriends

  OkeyFriends Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3

  Nëse deri më sot për të luajtur lojën Okey u është dashur të dilni në lokalin tuaj të zakonshëm dhe të mblidheni me miqtë tuaj të përditshëm, nga sot e tutje, lojën Okey mund t’a luani thjesht nga celulari juaj.

  Nëpërmjet aplikacionit Okey Friends, ju keni mundësinë që të luani me miqtë tuaj në kohë reale pa mos patur nevojën dhe domosdoshmërinë e një vend-takimi. Gjithçka që duhet të bëni është të shkarkoni aplikacionin në PlayStore ose AppStore, të krijoni një lojë dhe t'i ftoni miqtë tuaj t’i bashkangjiten lojës në mënyrë fare të thjeshtë duke klikuar brenda lojës opsionet e ndryshme si Facebook, WhatsApp, Viber, etj.

  Shumë e njohur nëpër të gjithë botën dhe një legjendë absolute tek popujt e Ballkanit e veçanërisht tek populli Shqiptarë, Okey Friends është obsesioni i një brezi të tërë që tek kjo lojë ka gjetur argëtimin që kërkonte prej kohësh. Është loja që mbledh rreth vetes me dhjetëra miq të cilët sfidojnë njëri-tjetrin në mënyra të ndryshme dhe është njëra ndër arsyet kryesore e takimeve të tyre të përditshme. Është loja që luhet pa përjashtim nga çdo brez dhe çdo gjeneratë, nga i madh e i vogël. Dhe ka një të keqe; Nëse e luan njëherë, do e luash përgjithmonë.

  Shkarkoni në PlayStore: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.okey.friends

  Shkarkoni në AppStore: https://itunes.apple.com/us/app/okey-friends/id1209761817
   
  mrbajraktari1234, ami81, KALI-ALB dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. problemigv

  problemigv Anëtar Aktiv

  Postimet:
  105
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  ne qoftese e ke krijuar vet te lumte se eshte nje app pak si i komplikuar per tu bere
  Respekt
   
 3. OkeyFriends

  OkeyFriends Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Jemi nje Team nga Maqedonia pra nga fillimi ne fund e kemi bere vet..

  Flm per respekt :)
   
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Suksese
   
  OkeyFriends pëlqen postimin.
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  bravo bro
   
  OkeyFriends pëlqen postimin.
 6. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Shum mir bre djem veq vazhdoni thjesht mendoni heren tjeter per nje name ma terheqes
   
  OkeyFriends pëlqen postimin.
 7. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ndrroje ma Mir boje okay Jo okey seen eshte me e sakte
   

Shpërndaje faqen

Loading...