1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lojë: Krijo Logo Fito VPS

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga DardanDaci, 11 Nëntor 2021.

Tags:
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,236
  Pëlqimet:
  931
  Pikë nga trofetë:
  193
  Pershendetje te gjithve !

  Po organizoj nje loje te thjesht kushdo qe deshiron te marr pjese jeni te mirseardhur :)

  Un do dhuroj 2 Windows/Linux VPS Per 1 Muaj Falas me kto performanca
  4GB RAM
  1 FULL CORE 3.0GHz
  35GB NVMe DISK
  1Gbit Internet
  14 Lokacione
  -------------------
  Qfar duhet te beni ju ?

  Krijoni nje Logo per DEDI.AL ose ndonje gje tjeter Kreative qe mund te ju bjer nder mend , dhe postoni ne kete teme.

  2 Fituesit qe marrin me shum like ne postimet e tyre ju dorzohet shperblimi.

  Loja fillon sot 11/11/2021
  Loja mbaron me date 14/11/2021

  Suksese
   
  sg1 dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...