1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

logo

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga adi55, 2 Korrik 2016.

 1. adi55

  adi55 Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  me duhet nje logo me tex lajm.al
  dimensionet 300x100
   
 2. Flamur Zena

  Flamur Zena Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  a ke ble kete websiten a?
   
 3. adi55

  adi55 Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  po
   
  Flamur Zena pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...