1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Logo

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga mendurberisha, 27 Nëntor 2015.

 1. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje, dashta me kerku mos ka ktu ndonje dizajner.
  Me ma bo 1 logo per 1 forum, spo du me e publiku ktu se adminat po ma kan inati tani :D
  HAHAHA

  Rregullat per me kerku dizajn i di, po nese ka ndonje dizajner, tum shkrujm PM.
  Merrem vesh me to se qysh tek ;)
   
 2. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  fol qitu vlla qe muj ta punoj un
   

Shpërndaje faqen

Loading...