1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Logo

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Al-Tafa, 26 Nëntor 2013.

 1. Al-Tafa

  Al-Tafa Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje ! Kerkoj nje dizajn per 1 logo me emrin "InfoPLUS" ose "Info+" . Merreni si te doni . Faleminderit nqs me mirekuptoni .
   
 2. ValonMehmeti

  ValonMehmeti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  171
  Pikë nga trofetë:
  53
 3. Al-Tafa

  Al-Tafa Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Thanks man. je shum i mir ne design. Ky design do me hyje sum ne pun . FLM shum ...
   
 4. fluxx

  fluxx Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Valon ti Meriton Dizajner ... ;)
   
  albion65 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...