1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Logo per Website.

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga DarKr0x, 13 Gusht 2015.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ckemi si jeni ?
  Jam duke punuar mbi nje website dhe dua (brenda mundesive) te me ndihmoni me nje logo.Ne te gjitha webat qe kam patur kam ven logot e punuara nga dizajnerat e mbrekullueshem te ketij forumi.Shpresoj qe te gjej ndihme dhe kete here.
  [*]Lloj: PNG
  [*]Permasat:180x45 dhe 300x90 (Nese nuk ka mundesi per te dyja vetem te paren)
  [*]Teksti: The99Reviews.com
  [*]Ngjyrat: Keto qe te mund te perputhen me KETE theme.


  Djem mirmbetshi dhe faleminderit :cool:
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Po shoh qe asnjeri se ka mar iniciativen dhe dua te them qe kjo logo eshte e rendesishme per mua dhe une vete nuk mund te bej logo.
  Do jua dija per nder nese ma punoni nje.Faleminderit.
   
 3. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ta ta punoj un kete logo
   
  albert1 dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faleminderit shume i nderuar.
   
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
 6. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  DarKr0x dhe albert1 pëlqejnë postimin.
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Aha une te pyeta nuk te thashe nxito :p
  Nejse faleminderit.
   
 8. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  akoma jam duke kerkuar dike per logo flm per mirekuptimin.
   
 9. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Ta bej une neser ne mbremje
   
  Bb. dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 10. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  a ka mundesi me na tregu se qfare permbajtje ka webfaqja ?
   
 11. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  @ArditS shume flm.
  Reviews per web hosting dhe online services.
   
 12. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  [​IMG]


  edhe ni madhsi tjeter veq sa me pa ma mir:
  [​IMG]  Qe edhe versione me background e pa background, edhe madhesit qe i ke kerku.
  Code:
  http://www84.zippyshare.com/v/XEQ3I4NB/file.html
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 13. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Faleminderit!
  Do e shikoj dhe te arditit nese do e punoje nese jo do e mbaj tenden.Mirmbetsh!
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 14. MyUberNick

  MyUberNick Anëtar Aktiv

  Postimet:
  186
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  shm design i mir :)
   
  urankajtazi dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 15. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  681
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  [email protected] pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...