1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Logo per kompani ndertimi

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Nardiunik, 19 Korrik 2021.

 1. Nardiunik

  Nardiunik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  111
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Nardi, kam nje shok i cili eshte grafik dizajner. Dhe besoj mundet ta krijoje ai.
  Nese je i interesuar per ta blere mund te jap nr e atij dhe te flasesh me shume per kete pune.
   
  Walter Red pëlqen postimin.
 3. manutd

  manutd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  I nderuar, me gjithe rrespektin per ty dhe per fillimin e nje kompanie te tille, besoj qe ke investuar disa para te mira.
  Te sugjeroj te ndash nje buxhet pasiqe askush sot nuk te punon dicka pa kryer nje pages sic eshte edhe ne firmen tende pasiqe nuk besoj qe e ve nje tull pa e paguar klienti.
  Qe te shkosh si nje kompani serioze vizito ndonje kompani marketingu ose ke shume antare ketu qe mund ti paguash NJEJT si firmat qe jane ne qarkullim ne Kosove.
   
 4. Walter Red

  Walter Red Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  I agree with the comments, but if you want a ready logo you can use canva.com
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...