1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Logo per ItShqip

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga boom3rang, 24 Shkurt 2017.

 1. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
 2. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,730
  Pëlqimet:
  689
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 3. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Unë sërisht them që shqiponja nuk është e nevojshme.
   
  urankajtazi dhe Pleurat pëlqejnë postimin.
 4. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  584
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pajtohem
   
 5. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
 6. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  A e provove me faqe te kundert dmth me "shqip" nga krahu i majt dhe "it"nga krahu i djatht ?

  Po me plan drejt nga perpara si del?dmth it siper dhe shqip poshte
   
 7. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  E provoj neser edhe e postoj ;)

  Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 8. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  @KALI-ALB
  Kualiteti i "shqip" po prishet se po duhet me ba distort.

  [​IMG]
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 9. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,105
  Pëlqimet:
  793
  Pikë nga trofetë:
  193
  [​IMG]
   
  Universal pëlqen postimin.
 10. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Thjesht desha me e pa se nuk e kisha para syve prandaj po prap e para me i mira.

  Besoj qe e ke provu me pozicione te ndryshme.

  Une do ta sugjeroja per ICO ne forum.
   
 11. VDesign

  VDesign Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  beharluu pëlqen postimin.
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,748
  Pëlqimet:
  971
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe mua po më pëlqen kjo. Jo se të tjerat nuk janë të mira. Por këtë po e veçoj.
   
 13. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  790
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  93
  shum e vertete pajtohem me mendimin tend
   

Shpërndaje faqen

Loading...