1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Logo per Faqe

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga mendurberisha, 14 Shtator 2013.

 1. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kush mundet te ma krijoj nje logo profili per faqe
  Dimenzionet 1280x1024
  Teksti ne foto "Sick Zone" Nese mundeni 3D
  Dizajnin zgjidheni ju.
   

Shpërndaje faqen

Loading...