1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

LOGO PER BERBERSHOP

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga Fatlum Shoshi, 26 Mars 2021.

 1. Fatlum Shoshi

  Fatlum Shoshi Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, me nevoitet nje logo per Berber, nese ka mundesi dikush diqka thjesht, emri duhet te jet Arditi - Berbershop.
  Ju faleminderit
   
 2. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  Si te duket kjo
  https://ibb.co/rdGQkQT
   

Shpërndaje faqen

Loading...