1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Logo nuk Paraqitet ne iPhone (email template)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga coycol, 11 Mars 2019.

 1. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  377
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  pershendetje , po punoj ne nje aplikacion , dhe kur e dergoj email templatin ne email dhe e hap nga Iphoni, nuk paraqet fotot... ne ket rast logon !
  a din dikush te me ndihmoj.
   
 2. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  377
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  ne te gjith telefonat android paraqitet
  vetem ne Iphone JO
   

Shpërndaje faqen

Loading...