1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Logo] INFINIT

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga cHaosSs:=), 24 Janar 2016.

 1. cHaosSs:=)

  cHaosSs:=) Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  From drawing >
  [​IMG]

  to Wallpaper >

  [​IMG]
   
 2. LanAliu

  LanAliu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  e mir bro pom pelqen
  ke mujt me punu edhe pak mja ndreq hijet reflektimin e kto
  kish dal shum profesionale
  suksese
   

Shpërndaje faqen

Loading...