1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Logo Designer per Logo

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga SherifSheremetaj, 9 Prill 2019.

 1. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  18
  Përshendetje po me duhet nje Logo Designer per nje logo.
  Logo duhet me qënë unike dhe e dedikuar per nje kompani softuerike.
  PM te interesuarit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...