1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lloji me i mir i rig-av per mining

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga Tego, 13 Korrik 2017.

 1. Tego

  Tego Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje cilat jan kartelat dhe pjeste me te mira per mining per momentin
   
 2. Skupi

  Skupi Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 3. Mike

  Mike Anëtar Fillestar

  Postimet:
  82
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  135
  Pikë nga trofetë:
  43
 5. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  kartelat me te mirat jon ato qe kan hash mashum ama normal ato qe kan hashin Standard te madh e jo me e rrit e me ja shkurtu jetegjatesin.
   

Shpërndaje faqen

Loading...