1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Llogarite vleren e website.

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Universal, 11 Nëntor 2017.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  http://robotic.al

  Mendoj se eshte mjaft i vlefshem per kedo qe meret me marketing. :)
   
  igliramaj pëlqen postimin.
 2. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  qmimet veq ja paskan fut kot
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  [​IMG]
  esht kot shiko pak webun tim :eek:
   
 4. networkcoder

  networkcoder Anëtar i Njohur

  Postimet:
  561
  Pëlqimet:
  132
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ne cka bazohen rreth ketyre cmimeve,cfare duhet te kete nje website per me pas nje cmim te larte apo te vogel ?.

  Gjithe te mirat.
   
 5. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Robotic.al kombinon disa statistika sic jane informacione nga Alexa, Google Page Rank edhe Moz. Gjithashtu ne analizimin qe ben perfshihen numri i faqeve te indeskuara nga Google si dhe aktivititeti ne rrjetet sociale.
  Robotic.al mund mos te japi nje vleresim 100% te sakte por duke gjykuar nga shitje/blerjet e ndryshme te domaineve ne Shqiperi i perafrohet goxha vlerave reale!
   
 6. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  gazeta express e ka vleren edhe shume here ma te larte mos thuj i afrohe kogja vleres se as 10% nuk po e tregojka sakte
   
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Instagram.com 80m$ ku instagrami eshte blere per 1B$.
  Please stop this nonsense :(
   
 8. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  5k website im qe 1 muaj qe ekam blere me llogari pasna mej shit sitet :D
   
 9. Shade45

  Shade45 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  191
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nga adminpaneli mundet me i vendos qfare do qmimi secilit site, kam pas kete script nulled dhe nuk funksionon si duhet!!
   
 10. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Absolutisht jo e besueshme!
  Ne 5 testime qe bera ne 5 sherbime online te ndryshme nga e gjithe bota nuk mora te pakten nje rezultat te qendrueshem.
  Jane te tjera parametra ato qe japin cmimin real te nje faqe web: thjeshtesia ne perdorim, shpejtesia, qartesia dhe saktesia e informacionit qe percjell, dinamizmi, strukturimi i te dhenave ne menyre te rregullt dhe te dukshem qarte, kompatibiliteti me standartet e fundit, mundesia per tu nderlidhur shpejt dhe thjeshte me faqet ose sherbimet e tjera online dhe shume detaje te tjera qe ky skript mekanik nuk mund ti analizoj dot.
   
 11. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  hiqe se i ve robt ne sherr
   
 12. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  pse fb dhe youtube del Invalid or Restricted Domain
   

Shpërndaje faqen

Loading...