1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje llaptopi driten e errt

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga iboanonymous, 20 Prill 2017.

 1. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  prsh djem, e kom ni llaptop lg edhe pram e kom lan mir kur e provova sot n'ekran shum errt , me zor pe shoh , nuk shihet krejt pak , amo normal po dhez e po punon , ku munet me kan problemi?
  faliminderit nese mundet mem ndihmu najkush.
   
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  584
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje,

  Me siguri se e ke te ulur tek Brightness,shko tek cpanel apo Display Propterties dhe besoj se mund ta gjesh.
   
 3. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  po krejt prej qe ja nis mu dhez qashty errt e jo veq kur tdhezet , sbesoj qe ndikon brightness edhe te startimi
   
 4. 0d1s34

  0d1s34 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  Besoj se ta ka Lcd Inverteri , eshte nje pjese hardwerike. Shiko videon per me shume nqs do te njohesh pjesen .
   
 5. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  a muj me ndreq ket pjes a duhet mja ndrru krejt?
   
 6. 0d1s34

  0d1s34 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po mundesh nqs ke ndonje laptop per pjese tja ndrosh, ose mund ta porsitesh ne internet . Riparim nuk behet .
   
  iboanonymous pëlqen postimin.
 7. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  faliminderit shum,ky koka problemi , admina mundeni me mbyll temen:)
   
 8. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,082
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Mundet mu rregullu edhe ky
   
 9. 0d1s34

  0d1s34 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  28
  Asgje te uroj shendet !
   
  beni20 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...