1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Llaptop MSI GS70 Stealth

Tema tek 'Shitje' e hapur nga OmeRfrom02, 2 Gusht 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  750
  Pershendetje Grupi Shes Llaptop MSI GS70 Stealth me keto Specifika:
  17.3inc, 1920x1080
  Processor:Intel® Core™ i7-4700HQ CPU @ 2.40GHz × 8.
  Memory:16GB Disk:1TB HDD, 128GB SSD. Grafika:GeForce GTX 765M/PCIe/SSE2 /
  Sistemi Operativ: Ubuntu 20.04 LTS(Gjithashtu edhe Windows e ka Te Licensuar).
  Keyboard: Steelseries me red color. Bateria i eshte nderruar para 4 muajve, dhe gjithashtu adapterin e ka original.
  Disa foto:https://imgur.com/a/8HuhrUx

  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...