1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Llaptop Fujitsu Siemens Amilio li 1720

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Rafet Maxhuni, 28 Dhjetor 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  pse spo me ban wifi te ky llaptop krejt e lexon e qet wifin e deaktivizzume te ora e qet qe u instalu veq jo aktive qa duhna me i ba qe me aktivizu ja kam ndrru qipin e wifis po njejt apet po e qet
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Provo driver e duhur.
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  e kam provu e kam instalu ketu po e qet driverin edhe po e qet sikur kur te ban power off wifin ama buttoni spo i funksionon me prek me ba on
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Provo ndonje program te trete per wifi. Testoje njehere..
   
 5. sardd

  sardd Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  shif ke 1 buton anash ne te djathte qe aktivizo wifi
   
 6. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  jo butoni eshte mbi aty ku edhe ndizet kompjuteri po spo i funksionon po e preku po spo ban
   
 7. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  ajo po figuron si wifi ato vijat ama te hinta qe i bjen deaktive sikur kur te ban deactive e klikon po ste jep wifi
   
 8. Leox2

  Leox2 Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  I nderuar Provo keshtu Aktivizo FN + F2
   
 9. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  e kam prek Fn+F2 po kot
   
 10. Egzoni-12

  Egzoni-12 Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8

  Krejt kjo seri shumica e kan defekt wifi
  Wifi si bon vetem me lan bon
   
 11. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  847
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  po po e pash ja ndrrova paisjen mrena po badihava sikur mos me i ba ajo qe eshte afer power on
   

Shpërndaje faqen

Loading...