1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Llaptop Acer TravelMate 4070 Wifi problem

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Rafet Maxhuni, 9 Janar 2018.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  686
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ja kam instalu Wifi Card driver edhe tash spo mi gjan asnje wifi pse ketu prej programit te vet po thot Enable kur po shkoj te network view po e kqyri enable eshte a ka naj mundesi tastierik qe me ba enable ose ne system o ne bios me ba enable se spo mi gjen asnje wifi
   

Shpërndaje faqen

Loading...