1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

live reaction poll facebook

Tema tek 'Programim' e hapur nga ALLES BABAAA, 22 Mars 2020.

 1. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Kush mundet me ma tregu naj app ose website qe muj me bo Live poll ne facebook free
   

Shpërndaje faqen

Loading...