1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

lirmir.com

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga shpetim123, 6 Maj 2014.

 1. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Shum faqe e mire te pergezoj mir qka e ke qel po tash asht shu zor me bo popullaritet kur ki konkurens 2 faqe tmdhaja si merrjep edhe tregukosovar po mir qka ke provu te kisha sygjeru ngjyren ma te mir meniher me vendos rrekllama ne web nuk shkon paret jekja qato .00 bone veq 100Euro jo 100.00Euro te uroj suksese
   
 2. shpetim123

  shpetim123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  310
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  53
  E po 3000-5000 euro për këtë punë nuk po besoj se ja vlen ,as une nuk e njoh tregun e huaj Faleminderit prej teje :D
   
 3. shpetim123

  shpetim123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  310
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  53
  Së pari faleminderit prej teje më vjen mirë qe të ka pëlqyer. Faqja merrjep edhe tregukosovar janë të njëjtit person ,Nuk pretendoj tju bëj konkurrenc gjithsesi kërkoj rriskun tim,gjithësecili i kemi vizitorët tanë dikush drejtohet andej dikush këndej po të fillonim ashtu asnjë faqe nuk duhej hapur se ka plot qe mirëmbahen nga shteti e të forta në përgjithësi por atë qka mundemi duhet bërë .Opsioni .00 në fund vetë skripta e ka atë funksion se e kam provuar.Nuk të kuptova këtu :' te kisha sygjeru ngjyren ma te mir meniher me vendos rrekllama ne web nuk shkon' Faleminderit
   
 4. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  edhe cka ndodhi me ket faqe ?
   
 5. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  pikerisht
   

Shpërndaje faqen

Loading...