1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Lirimi nga TVSH tek zhdoganimi ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga blleekkzz, 2 Gusht 2020.

 1. blleekkzz

  blleekkzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Përshëndetje a di ndokush se si eshte mundësia që ti deklaroj disa veshëmbathje qe me jane ndalur ne dogane si veshëmbathje për punëtor të kompanise dhe të lirohem nga TVSH dhe të paguaj vetëm doganen.
   
 2. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  mundesh keshtu , nese ti dergojne na zvicra ose pavarsisht ku , mund ti thuash ta bejne si derges dhurat , gjithsesi esht dhe kjo me fat , se ne 99% te rasteve duhesh te paguash , dhe nese jan teshat e perdorura , prap do te paguash
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...