1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lionshome frontpage web design

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga argzon, 5 Korrik 2017.

 1. argzon

  argzon Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,
  Ketu eshte nje nder punimet e mia . Cili eshte vlersimi juaj ?

  [​IMG]
   
  cHaosSs:=) pëlqen postimin.
 2. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk po kuptoj ! Ke shkru punimet e mia ndersa faqja me kete dizajn eshte angleze,saktesisht kompani e madhe qe ushtron veprimtari ne shume shtete te botes.

  Tani me trego si ka mundesi te jete pun e juaja ?
   
  phoenix pëlqen postimin.
 3. argzon

  argzon Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po sigurisht. Atehere, lionshome ka vendos kontest per dizajnin e ri te uebfaqes tyne ne 99designs.com . Une kom apliku edhe ky osht punim i jemi edhe pse se kom fitu kontestin vetem pata deshir me marr vlersimin e juaj si po ju duhet si dizajn qka ka pas nevoj me permirsu qka osht e teprume e kshtu . Faleminderit
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  @argzon

  si per foto , ok duket
  po ndonje live demo nuk ekziston?  dmth ska mundesi qe dikush te jete nenpunes tek ajo firme?
   
 5. argzon

  argzon Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit per pergjigjen shoku . Aty mundet me apliku gjithkush per dizajn tfaqes po vetem njerin e zgjedh. Faqja nuk osht kodu me kete dizajn sepse nuk ma kan zgjedh dizajnin tem per faqen e tyne po prap me kete dizajn kam apliku. Qysh po ju doket si ne tersi ?
   
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nuk ma do mendja se e ke ber ti kete theme/template nga fillimi. Me fal nese jam negativ por kshu jep pershtypjen
   
 7. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Shum nice po doket veq fonti spo mpelqen qaq shum, edhe po doket bootstrappy
  Jk.
  Suksese.

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
 8. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Sa i perket faqes me pelqen edhe dizajni u pershtat shume bukur.
  Prap nuk po kuptoj diqka,ju po thoni qe nuk ju eshte pranu kontesti por lionshome ka po kete theme ! Nese nuk prish pune te ma sqarosh edhe pak.

  flm
   
 9. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Nuk osht bash e njejt edhe pse e ngjajshme diqka

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
 10. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  75% e ngjajshme per ate e pyeta,madje logo eshte e njejt,
   
 11. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Jam ka mesoj nfront web edhe vet keshtu qe nese kish pas mundsi ni psd te ksaj me ma dergu me ndreq diqka kshtu veq per me testu veten se a po arrij me perfundu kalo mir psd foto per photoshop per ti marr fontet etj etj etj
   
 12. argzon

  argzon Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit per pergjigjie shoku dhe per vlersimin. Po e marr kete pergjigjie shum pozitive se po mendon qe eshte mir dhe ska mundsi me u bo prej meje. ps ma posht e deshmoj qe osht dizajni jem.

  hahaha flm uran per vlersimin . Qashtu jon kon kerkesat e klientit :)

  Faleminderit per vlersimin Pleurat. Kerkesat e klientit kan qene kshtu por ky dizajn qe tashme edhe osht i kodum edhe osht live ne faqe i ka pelqy ma shum se dizajni jem. Nbaz kerkesave jom mundu edhe me afru asaj qka ata kan dasht.

  Behar me gjith deshir ta kisha dergu .PSD qe kom bo po mu ka djeg harddisku e mkan hup krejt te kqyri nkompjuterin e vjeter mos i kom pahiri aty e ta dergoj mundesh me perdor por jo per komercial vetem per pun personale.


  Atehere deshta me sqaru pak punen e kti dizajni qe besoj kam mi postu edhe dizajnet tjera te mijat qe i kam punu per konteste te ndryshme ne 99designs. Nese keni llogari ne 99designs.com ju kisha thon me kliku tek ky link https://99designs.com/web-design/contests/interior-website-redesign-lionshome-de-653177/entries/75 me pa ku kam apliku une dhe dallohet qe osht punimi jem. Ne 99designs nuk bon me postu dizajne qka jon te vjedhne apo te kopjume sepse osht jasht rregullave te faqes. Kontesti ka qene ky https://99designs.com/web-design/contests/interior-website-redesign-lionshome-de-653177/brief edhe une jam nje nder aplikuesit per kete dizajn. Gjithashtu faleminderit krejtve per vlersimin. Nese keni ndonje pytje urrnoni :)
   
  beharluu pëlqen postimin.
 13. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Te dy linqet jane te njejta,nuk hapet kontesti sepse eshte Privat.Jam i regjistruar qe 1 vit.
  Qe ta kesh me te lehte dergona profilin e 99designs sepse po me intereson t'i shoh punimet tjera.Shpresoj qe na jep linkun edhe e sqarojme cdo gje.
   
 14. argzon

  argzon Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Punimet tjera i publikoj prap ktu ne forum se si kom publiku punimet ne portfolio me koh tash spo bon me i vendos aty . Po qe ju dergoj ni foto prej kontestit ku kam apliku

  [​IMG]
   
 15. cHaosSs:=)

  cHaosSs:=) Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  Me pelqeu, por kishe mujt diqka tek slideri me ndryshu, e kisha ni vrejtje tek kta anetaret e tjer, nese nje webfaqe e madhe deshiron me ndrru dizajnin ajo mundet me nderru vetem disa pjes se me ndryshu kejt nuk osht e pelqyeshme faleminderit, veq vazhdo Argzon (Y)
   
  argzon pëlqen postimin.
 16. oo1o

  oo1o Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  Sume dizain i mir, pune e shkelqyer e vazhdo e me mesu shkatesi e trende te reja per dizain ;) e pse jo edhe nese e ki naj ide te mir me kriju edhe web faqe, tu bashkunu me naj programer apo edhe vet @argzon.
   
  argzon pëlqen postimin.
 17. argzon

  argzon Anëtar Aktiv

  Postimet:
  107
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit shum per vlersimin.

  Faleminderit shum per vlersimin. Momentalisht po punoj si front end por shum shpejt kam me msu edhe backend e me zhvillu theme per wordpress vet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...