1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

linux per fillestar - Kali Linux

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga @Linux!, 7 Nëntor 2018.

 1. @Linux!

  @Linux! Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  AlbIT.fr pëlqen postimin.
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Je i mirepritur qe te postosh videot tua ne forumin tone, kuptohet qe mesimi duhet te jete brenda rregullave te forumit.
   
 3. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  Persh,Sygjerimi im do te ishte i thjeshte te perdorje zerin tend ne shpjegim do te ishte shume effektive te lexoje dhe te ndegjoje sesa te lexoje per comandat e shellit te linuxit dhe te ndegjojme tjeter gje,a nuk eshte dekoncetruese.
   
  @Linux! pëlqen postimin.
 4. @Linux!

  @Linux! Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Do gjej rastin qe te punoj viedo me za
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 5. @Linux!

  @Linux! Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Flm por si duhet me i vendos videot ne forum nese ka mndesi mem tregu
   
 6. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  ja kshtu
  Code:
  [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pMZ4Wj8c47s[/youtube]

  apo keshtu
  Code:
  [MEDIA=youtube]pMZ4Wj8c47s[/MEDIA][code]
  apo vetem shkruaj linkun pa code publikohet ne menyre automatike
   
  Last edited: 9 Nëntor 2018
  @Linux! pëlqen postimin.
 7. @Linux!

  @Linux! Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Flm
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 8. @Linux!

  @Linux! Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Flm Videot tash jan online
   
 9. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  u r welcome ma bro:D
   

Shpërndaje faqen

Loading...