1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Linux cache server

Tema tek 'GNU/Linux' e hapur nga ReY, 31 Maj 2018.

 1. ReY

  ReY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jam tu dasht me bo ni steam cache server po nuk jam tu mujt me i ra ne fije po kqyri video ne youtube si ky p.sh

  kti i bon super a mu ma qet ket problem
  [​IMG] [​IMG]
  https://ibb.co/jPqJ3J
  a ka naj kush qe munet mem ndimu se po me duhet shum
   

Shpërndaje faqen

Loading...