1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Linqe per te shkarkuar Drivera!

Tema tek 'Drivera' e hapur nga boom3rang, 13 Shkurt 2010.

 1. Atlanti

  Atlanti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  446
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po drajvera për kamerë kompjuteri SPEED a muni me i gjetë?
   
 2. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0

  per ata Drivera ti duhesh me i gjet vet vetem e merr Modelin e kameres edhe e shkrun ne google p.sh 190B6CS/00 Drivers edhe i gjen

  shiko aty dikun mrapa kameres e ki Model. ID : e ti na trego qata nr. ti gjejna ata Drivera
   
 3. ylberi100

  ylberi100 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  A MUNDET DIKUSHE ME ME GJETE DRIVERA PER CAMER INTEX IT-1301WC
   
 4. Arditii

  Arditii Anëtar i Njohur

  Postimet:
  535
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  73
 5. WhiteLine

  WhiteLine Anëtar i Njohur

  Postimet:
  730
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
 6. kleo122

  kleo122 Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Hej IBM spo hapet fare faqja >>
   
 7. enis123

  enis123 Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  pershendetje a mund te me ndihmoni me driverat e nje usb wireless adapter tp link model WN725N
   
 8. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Provoje kete:
  Code:
  http://drivers.softpedia.com/get/NETWORK-CARD/TP-LINK/TP-LINK-TL-WN725N-WLAN-Driver-V1-120515.shtml
   
 9. enis123

  enis123 Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  nuk me hapet faqja kur e bej download . mos ka problem interneti im? flm
   
 10. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  [​IMG]
   
 11. enis123

  enis123 Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  faleminderit :):):)
   
  mirii pëlqen postimin.
 12. mirii

  mirii Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje
  ju pergezoj per kohen qe ndani te japni ndihma.
  kam nevoj per ndihmen e juaj. kam pc hp pavilion mx70 po kur dua te shkarkoj diq nuk me pranon me del Kernel32.dll
  ju falmderit per kohn qe ndani fe me pergj.
   
 13. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  53
  JU LUMTE per punen qe beni :) Stafi IT Shqip
   
 14. nigji

  nigji Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Dikush me ndihmon per driverat e Xerox Phaser 3121 for windows 10
   

Shpërndaje faqen

Loading...