1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Lineage 2 Revolution

Tema tek 'Gaming Trailers' e hapur nga Universal, 23 Nëntor 2017.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  392
  Pëlqimet:
  140
  Pikë nga trofetë:
  53
  http://l2.netmarble.com

  Super loje dhe u fiksova perseri edhe pse kisha vite pa e luajt, nga telefoni eshte shume praktik. :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...