1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Likes / Followers / Views - SocialPanel.Me - Cmime te arsyeshme!

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Gevio, 11 Korrik 2018.

 1. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,055
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje te gjitheve,

  SocialPanel.Me eshte nje panel i ri i cili ofron Likes / Followers / Views per Instagram dhe YouTube momentalisht. Ne jemi nje panel i ri por qe ka cmime superiore ne krahasim me konkurrentet.

  Cmimet jane keto:

  INSTAGRAM

  Instagram Followers – 30 Days Refill – MAX 7K – Speed 5K per Day

  Price: $3.5 per 1000

  Instagram Likes – LIFETIME Guarantee – MAX 7K – Speed 2k per Hour

  Price: $1.5 per 1000

  Instagram Views – LIFETIME Guarantee – MAX 500K – Speed 500K per Day

  Price: $0.3 per 1000

  YOUTUBE

  YouTube Views – LIFETIME Guarantee – MAX 1M – Speed 20K-100K per Day

  Price: $0.5 per 1000

  --------------------

  Per 10 personat e pare qe komentojne ketu do te japim si shenje testimi 100 pelqime ne nje nga fotot e tyre te Instagramit. Nese deshironi mund te komentoni dhe pasi te keni komentuar do t'ju dergoj nje PM me informacione se si do procedoni per te marre pelqimet tuaja. Keto jane 100% falas nga ne qe t'i provoni sherbimet para se te porosisni.

  Per adminat e forumit kemi nje oferte tjeter me te mire. 1K followers + 500 Likes ne fotot e tyre, si edhe 5K views ne nje nga videot e tyre te YouTube. I lutem adminave te me kontaktojne per te marre sherbimet ne formen e nje testimi qe te shikoni sherbimet tona.
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,175
  Pëlqimet:
  300
  Pikë nga trofetë:
  113
  Pershendetje se pari te pergzoj per ket projekt por deshta vetem met pyet a jan real keto qe i ceke apo jo ?
   
 3. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,055
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  93
  Jo, followersat, liket dhe views jane te gjitha nga BOTS qe do te thote qe jane vetem per te shtuar numrin, me kupton? Faleminderit :)
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 4. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,482
  Pëlqimet:
  371
  Pikë nga trofetë:
  138
  Me deshir do e provoja
   
 5. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,055
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  93
  Jepen 100 Likes free si edhe 100 followers ne Instagram per te gjithe ata qe komentojne me poshte! Ju lutem me dergoni ne PM linkun e profilit tuaj dhe te postimit qe deshiorni te shtoni like + followers!

  Vlen vetem per 10 te paret :)
   
 6. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  A mund ta provoj dhe un kete
   
 7. getrich

  getrich Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,444
  Pëlqimet:
  139
  Pikë nga trofetë:
  93
  A jan real followers apo krejt veq numer
   
 8. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,055
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  93
  Sic kam thene edhe me siper jane thjesht numra. Do te thote qe followersat ose te tjerat nuk jane reale.
   
 9. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  57
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  po per cfr mund te te hyjn ne pun keto perderisa nuk jan te vertet ??
   
 10. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  846
  Pëlqimet:
  192
  Pikë nga trofetë:
  73
  Le ta provojme!
   
 11. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,055
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  93
  Gati!

  Gati! Brenda 3 oresh do te vijne tek linket qe me ke dhene.

  --
  Te gjithe ata qe duan te marrin 100 pelqime dhe 100 ndjekes falas ne Instagram te me dergojne nje PM!
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 12. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  SHUM FALEMINDERIT UN I MORA DHE LIKET DHE FOLLOWT
   
  Gevio pëlqen postimin.
 13. getrich

  getrich Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,444
  Pëlqimet:
  139
  Pikë nga trofetë:
  93
  aha dmth humbje kohe . ja flm shume
   
 14. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,055
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  93
  Je i mirepritur!
   
 15. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  542
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  88
  A munesh me bo viewers edhe ne twitch?, apo vetem ne yt?
   
 16. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,055
  Pëlqimet:
  229
  Pikë nga trofetë:
  93
  Vetem YouTube per momentin.
   
 17. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  846
  Pëlqimet:
  192
  Pikë nga trofetë:
  73
  Faleminderit per oferten.

  Per instagram punoi, mendoj qe eshte nje menyre e mire per ti dhene faqeve boost si dhe gjithashtu me ti sugjeru postet ne instgram per shkak qe ngritet audienca.

  Dhe gjithashtu per hashtag-et ndoshte e rrit pozicionin e shfaqjes dmth ndoshta i shfaq ne top posts nese kerkon mepa ate hashtag
   
  Gevio pëlqen postimin.
 18. B4RC0D3.#

  B4RC0D3.# Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  @getrich , kjo metode perdoret me shume per te rritur besueshmerin e nje Faqe ne IG , shembull ke nje ECommerce dhe sapo e ke filluar, deshiron qe ta rritesh besueshmerin e konsumatoreve e perdor keete metod.
   
 19. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  592
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Dua ta provoj dhe une
   
 20. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  43
  Kam nje pyetje, a jeni resell apo i keni bots tuaj ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...