1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Likes dhe Insight per faqe ne Facebook

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga erjoni1, 15 Prill 2021.

 1. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
 2. Corleone21

  Corleone21 Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mendimi im 60-70€.
   

Shpërndaje faqen

Loading...