1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

likefalas.com

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Ardian Ardian, 15 Qershor 2019.

 1. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  likefalas.com
  Autoliker i vetem n'Shqiptari #1
   
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pershendetje,
  Meqense po shkruaj
  Editoje kete pjesen
   
  @science pëlqen postimin.
 3. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  e kem pas domainin e vjeter keshtu , dhe na ka ik pa e pa , flm :D
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nese do kesh nje mundesi qite nje opsion per te mar like ne komente ( Pershembull nese ben nje koment tek nje foto dhe tmaresh psh 50 - 100 like ) ,
  Rrespekte
  ( Per Instagram ) !
   
  DarKZonE pëlqen postimin.
 5. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Eshte opcioni tek Autoliker me ID , mund ta qitni ID e komentit dhe liket do te shtohen , FLM
   
 6. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ku mund te gjej id e commentit ne instagram ? o_O
   
 7. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  PER FB osht !!
   
 8. Ardian Ardian

  Ardian Ardian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
 9. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  149
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ardian Ardian pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...