1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Lidhur me story ne youtube

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 19 Maj 2020.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh
  Deshta me dit qysh bohet story ne you tube
  Mu spo ma qet qat opsion
  Pi shoh do channela ka 25 sub pldh tthjesht pe kan opsionin story a un me 2.5k nuk e kam pse ?
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Duhet me pas mbi 10k subs
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,058
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  A duhet vetem nga telefoni me bo story apo funks edhe nga pc sa per kureshtje
   

Shpërndaje faqen

Loading...