1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Lidhje me Update e windows-it

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Bubi, 11 Shtator 2019.

 1. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  A din dikush sa ore zgjate update i Windows 10 prej versionit 1803 ne 1903 e kom lan 72 ore por nuk o ka kryhet update windows 2019

  PC i ka keto performanca
  i7 6700HQ
  2.6mhz
  16GB Ram
  64 bit

  I ka dy progame Adobe Premier CS6 edhe Photoshopin CS6

  Nuk po e di ku eshte problemi a vet windows 10 2019 vonon kaq shume apo kom problem me PC
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,445
  Pëlqimet:
  1,016
  Pikë nga trofetë:
  243
  mbase eshte me e shpejte po te besh upgrade nga dvd/iso dhe jo online
   
 3. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit per pergjigje
   
 4. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Por a muj me shkarku nga interneti dhe prej usb me bo upgrade apo vetem prej DVD
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,445
  Pëlqimet:
  1,016
  Pikë nga trofetë:
  243
  po, dhe nga usb
   
  Bubi pëlqen postimin.
 6. JustE

  JustE Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mua mu be per nja 10min. Shkarkoje direkt nga website dhe pstj me usb
   
 7. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,445
  Pëlqimet:
  1,016
  Pikë nga trofetë:
  243
  shpejt update ne 1909 :D
   
 9. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  T morri ni muaj e dy dit per update, Lmfao
   
 10. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Per 30 minuta u kry
   

Shpërndaje faqen

Loading...