1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Lidhje me Shoppify

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 20 Maj 2020.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  djema pershendetje
  Kush osh tu punu me shoppify edhe si punohet nese mundeni me tregu
  Po ndegjoj se shum jan tu pas fitime
   
 2. ski11z

  ski11z Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shopify eshte vetem platforme per eccommerce, eshte 10% e punes qe duhet bere ne kete sistem, puna tjeter eshte tek marketingu, trafiku, reklamat, produktet, analizat, winning products etj.
   
  arditiii pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...