1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Lidhje me samrt iptv

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 9 Shkurt 2019.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh
  Kam prb me smart iptv app
  A din najkush si ta marr fre per gjithmon ne android tv smart box
  Me ka bo veq 7dit tani me pages me sa pash ish
  Nese din najkush si ta marr app free ju lutem me trg
  Faleminderit
   
 2. sweetgoni

  sweetgoni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  I nderuar vet aplikacioni Smart Iptv eshte vetem 7 dite free mandej duhet me aktivuzu mac adresen qe kushton 5.99 euro mandej duhet me pa nje linje te serverav ose ndonje file ne m3u qe eshte aktiv per mej shiku kanalet
   
  arditiii pëlqen postimin.
 3. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po listen e kam medova ate 5.99 me mujt me hek diqysh mos me pagu
   
 4. exploit.al

  exploit.al Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ardit, aplikacioni Smart IPTV eshte plotesisht ne sinkronizim me nje webserver, kshtuqe edhe nqs arrin te tejkalosh authentikimin brenda pajisjes prapeseprape nuk mund te ngarkosh playlisten tende ne anen e webserverit (/siptv.eu/mylist/). Keshtuqe nqs deshiron te vazhdosh perdorimin e aplikacionit pas 7 ditesh te mbeten dy opsione:
  1) Nderro MacID e pajisjes tende qdo 7 dite
  2) Editon dhe rikompajllon aplikacion Smart IPTV (per te tejkaluar authentikimin brenda pajisjes) dhe ne te njejten kohe simulon nje webserver te ngjajshem me siptv

  Secili opsion merr shume kohe dhe nuk ia vlen te humbesh kohe (perveq nese ke qellime tjera), nese deshiron te vazhdosh me opsionin e dyte merr parasysh se per qdo perditsim te apk te duhet te perseritesh pjesen e "editimit" te apk.
  Prandaj shume me e arsyeshme eshte nqs perdore ndonje aplikacion te ngjajshem po qe i kryen funksionalitete te ngjajshme si Perfect Player.
   
  arditiii pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...