1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Lidhje me kanalin ne yt

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 24 Qershor 2020.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  prsh
  Dikush ma kerkoj me ja shit kanalin e youtubes
  Nuk po di sa me ja vendos cmimin!?
  Kanali ka 2.57k dhe esht i pranuar ne adssense
  Ne adssense jan diku 100$
  Vetem kodin e adsenses jam tu e prit
  Kanali:https://www.youtube.com/channel/UC86nXQKyy0oI1O9TH7H89Og
  Sa pare ja vlen me shit ?
   
 2. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  300 sipas meje
   
  arditiii pëlqen postimin.
 3. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  364
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  permi 700
   
  arditiii pëlqen postimin.
 4. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  400€ ja vendosa cmimin besoj mjafton
   
  bthaci pëlqen postimin.
 5. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Permbi 700€????? Wtff sje normal plako
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  Varet sa lek nxjerr ne muaj nga ky +dhe sa views merr ne dit
   

Shpërndaje faqen

Loading...