1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Lidhje me facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Uskana12, 16 Mars 2019.

 1. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje facebook mi ka blloku disa adresa shum te rendesishme per asnje arsyje dergoj apel po nuk i marrin parasysh a di ndonje naj kontakt qe mund te bisedoj me ndonje brenda facebook
  Ju lutem esht shum me rendesi nese esht e nevojshme edhe paguaj
   
 2. Valonsen

  Valonsen Anëtar Fillestar

  Postimet:
  93
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  kot e ki plot dy vite mu muka blloku edhe sma kthein thuja ma kan fshi krejt
   
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  829
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  73
  me kontakto ne pm ose me dergo facebookun te shkruaj atje
   
  Uskana12 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...