1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje lidhje me bluehost .com

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga TastaturA, 30 Prill 2019.

 1. TastaturA

  TastaturA Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  sa eshte e mir kjo bluehost deshta me ble nje host eshte per nje kompani qe me duhet tja mirbaj dhe ni web temin per Lajme dhe ne disa kategori per Warez Link... deshta ket pako me ble

  [​IMG]
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,550
  Pëlqimet:
  445
  Pikë nga trofetë:
  163
  Nese do per dicka serioze mos perdor share host. Sa per warez nuk lejon asnje nga keto kompanite serioze.
   
 3. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  33
  Shif . site5
   

Shpërndaje faqen

Loading...