1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Lidhje me blerjen e Valutes Ripple

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga KosovariCh, 3 Janar 2018.

Tags:
 1. KosovariCh

  KosovariCh Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje , deshiroj me ble ripple
  A ka naj mundsi te leht wysh me i ble po hapi shum wallete po transferin e parave nga llogaria ne kuleta spo muj me ba , ose a ka naj mundsi qe mun mem ndihmu ndonjeri , Faliminderit .
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,074
  Pikë nga trofetë:
  448
  Per te blere valuten Ripple, duhesh se pari me ble diku BTC, ETHEREUM, ose edhe Litecoin nese mundesh, pastaj kete vlere e konverton ne ripple prej ndonjeres nga exchanget e njohura...
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 3. KosovariCh

  KosovariCh Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  A ka naj webs ku ta jep psh minimumi 20€ se shume problem me gjet ner 80-90€
   
 4. loti123

  loti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Perveç coinbase.com edhe cex.io ku mundemi te blejme bitcoin ?
  Ne cex.io nuk po pranon regjistrime te reja .
  Coinbase nuk e "mbeshtet" vendin tone.

  Besoj qe nje pregjigje nga ju mund t'i ndihmoj edhe pyetesit te mesiperm ..

  Faleminderit !
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 5. kreshnik

  kreshnik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje une i kam ble disa ripple po ma ka qit ktu ne usd ne faqe gjithkun kom kqyr neper menu nuk mundem me ndrru . Vetem deshta me dite qe pasi ti nxerri parat a shfaqet ndonje problem qe jan ne USD e jo ne euro , m’tregoni nje zgjidhje per kete . Faleminderit
   
 6. VaaL

  VaaL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  23
  https://changelly.com/

  Me visa edhe masterCard mundesh me ble. Duhesh nihere mu me verifiku karten e bankes.
   
 7. kreshnik

  kreshnik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po permes bankes i kom ble veq desha me dite qe jon ne USD a kthehen ne euro
   
 8. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  387
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Njerz ku muj me ble Reddcoin direkt pa ble BTC nese ka naj faqe serioze qe e dini qe mundesh me pagu me kartel
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 9. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  192
  Pikë nga trofetë:
  88
  Djem skini nevoj me e zbulu rroten se e kan zbulu ma moti
  bleni btc nga minera qe nks ka shum pastaj bitrex ose poliniex dhe konvertoni ncilen dish e mos e boni shum shtir per do coina dikush qe e she ket bised thot qe koka shum shtir me ble monedha kaloni mir
   
 10. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  Mir sa muna me i investu minimum qe me ble keto monedha tjera Behar
   
 11. Dranmoza

  Dranmoza Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Varet prei kapitalit se sa posedon ti Ne euro ose usd.
   
 12. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  PO mir sa minimumi munum me ja fillu a ka naj limit
   
 13. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  192
  Pikë nga trofetë:
  88
  Me sa ki deshir 0.1 cent - 1miliard etj etj
   
 14. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  kaja nanen qitash me ja nis me ble naj valut nestrit kqyr kur te hin ne falimentim qaq baksuz jam po me karta kosove ku muj blej un
   

Shpërndaje faqen

Loading...