1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Lidhje me adsenssen,youtube

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 12 Shtator 2020.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje
  Kam kanal ne yt
  Por adsensen e kam shtetin albania
  Dua me ndrru me me ba slovenia

  a kisha mujt me bo ni kerkes me shkrim
  Amo spo di ku me dergu
  Kush munet me mdihmu flm
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  785
  Pikë nga trofetë:
  343
  Titulli skavlidhje me pyetjen e bere ne postim. Dhe kjo pyetje e ka marre përgjigjen gjithsesi po pergjigjem edhe njehere. Adsense nuk te lejon te ndryshosh shtet. Te duhet ta mbyllesh ate llogari dhe te hapesh nje tjeter me shtet sllovenia.
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...