1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Lidhje me adsense ne youtube

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga arditiii, 23 Prill 2020.

 1. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po e pres kodin ler verifikim ne adsense edhe nuk mka ardh akoma
  A ta nisi kodin tjt app te pres edhe pak  11 mars esht nis
  We posted a PIN to you on 11 Mar 2020. It should take 2-4 weeks to arrive. Verify your address by entering the PIN we sent you.
   
 2. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nqf je ne shqiperi, mos prit me ta sjell te shpia, do shkosh te dega kryesore e postes ne qytet dhe pyet nese ka ardhur nje zarf nga jasht shtetit me emrin x.
  Dmth kjo gje ka ndodhur me mua n dr para disa kohesh.
   
  Mr.Gh0$T dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Prit akoma se edhe me karantinet vonohen me shume se normalisht posta.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...