1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Lidhja e bankes ne shqiperi me adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga -K-M-, 14 Shkurt 2020.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Perveq ibanit dhe swift code, bank name dhe emri ne bank kto tjerat a ka nevoj me i plotesu ?

  Dhe kur e vendosi ne primary, a duhet Google te dergoj nje shume te vogel te hollash per verifikim ?

  [​IMG]
   
 2. lamre

  lamre Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Name on bank account
  Bank name
  SWIFT BIC
  IBAN
  Re-type IBAN

  Keto mjaftojne

  Po zakonisht I dragon 0.05 cent per verifikim
   
 3. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po thjesht u vendos si primar payment kurgjo tjeter. Prita qe po me del naj opsion per verify diqka po jo kurgjo. Diqka dyshimt pom doket
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  As mua sme doli
   
 5. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Te shoh a po mi nis paret me 24
   
 6. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Llogarin e kom hap si tranzit me tha ajo ne bank si te dalin meniher nisi per kosove mos i le ktu.
   

Shpërndaje faqen

Loading...