1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Licens Per Avast Premier 2014

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga ingjeksion, 26 Korrik 2014.

 1. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
  [​IMG] MalwareTips.com : avast! Premier 2014 Summer Giveaway

  First of all, we would like to thank Avast for giving us the opportunity to give away these avast! Premier 2014 licenses.

  [​IMG]

  Avast Premier 2014 - It's awesome!

  Avast Premier 2014 comprises all the new and improved technologies in our Pro Antivirus and Internet Security, but goes beyond with military-grade privacy tools and remote access. Data Shredder permanently deletes any data, if you for example want to sell or give away an old computer, AccessAnywhere lets you access your PC from anywhere in the world, and Software Updater automatically updates your other outdated software.

  [​IMG]

  Try Avast Premier 2014:
  DOWNLOAD A 30-DAY TRIAL

  avast! Premier 2014 Daily Giveaway Details

  The avast! Premier 2014 Giveaway will end on August 8 2014

  To participate in our avast! Premier 2014 Daily Giveaway:

  #1. You have to be a registered member on our forum.
  By joining our free community you will have access to post threads, start private conversations with other members, respond to polls, upload content and access many other special features.
  Registration is fast, simple and absolutely free, so please join us today!

  #2. Share the giveaway news on Facebook, Google Plus or Twitter, so that others may enjoy it.

  Share on Twitter
  • Follow MalwareTips and Avast on Twitter;
  • Tweet this :
   Code:
   Join the avast! Premier 2014 Giveaway at MalwareTips.com > http://goo.gl/1yPW47 #AVASTgiveaway
  • Post the link in this thread.
  OR
  Share on Google+
  • Follow MalwareTips and Avast on Google+;
  • Publicly share this from your Google+ profile :
   Code:
   Join the avast! Premier 2014 Giveaway at MalwareTips.com > http://goo.gl/1yPW47 #AVASTgiveaway
  • Post the link in this thread.
  OR
  Share on Facebook

  • Like MalwareTips and Avast on Facebook ;
  • Post this on your wall:
   Code:
   Join the avast! Premier 2014 Giveaway at MalwareTips.com > http://goo.gl/1yPW47 #AVASTgiveaway
  • Post the link in this thread.


  MalwareTips.com: avast! Premier 2014 Giveaway Rules:
  • The giveaway will run from July, 7 to August 8. Each day we will randomly choose 1 winner.
  • We are giving away 1 PC/1 year license keys for avast! Premier 2014.
  • We have 33 avast! Premier 2014 license keys, and the winners will be chosen daily using random.org.
  • The keys will be sent to the winners, after the giveaway is ended.
  • You are allowed to participate with only one account/IP. Having multiple accounts on this forum is against our rules and will disqualify you.
  • NOTE : Winners must acknowledge their selection by replying to the private message within 10 days of the posted results to receive their license or a new winner will be drawn.

  Enjoy, and Good luck!

  Nga MalwareTips.com
   
 2. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Lexoje rregulloren e forumit nuk lejohen tekstet anglisht mundesh me perkthy e me postu ktu.;)Kalomir
   
 3. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
  Lejohet edhe gjuha Angleze ne disa raste, perveq gjuhes Shqipe./

  Pershendetje me sa kuptova, kta po dhurojkan Licensa per avast, por se pari po duheka me i permbush disa rregulla, se pari me u regjistru ne forumin e tyre pastaj me i ba share kodet e tyre neper rrjete sociale facebook/Twiter ose edhe ne Google+ pastaj ata zgjedhin se kush do te jete fituesi, qdo dite do te zgjidhet 1 fitues, dhe ju keni te drejt me apliku vetem njeher sepse keshtu qenka rregulli, perdorimi i nje e me shum llogarive eshte kunder rregullave te tyre dhe perjashtohesh... kjo ka filluar me daten 7 korrik dhe do te perfundoj me 8 gusht/. aj e cili e fiton i dergohet nje mesazh privat pastaj duhet te pergjigjet mbrenda 10 diteve, dhe pasi 10 diteve nuk pergjigjesh zgjidhet dikush tjeter..keto licenca do te jene valid per 1 vit ..

  kaq arrrita me kuptu..!

  KLM!
   
 4. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  n'Disa raste pra 5-6 fjal t'shkurta por jo 1 referat krejt.t'Pershendes
   
 5. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
  OKay i nderuar ne qofte se te ka interesuar se qka ka shenuar ateher une u mundova me sqaru ne pika te shkurta aq sa une e kuptova...! Por ne qqofte se te ka interesuar ne qfare gjuhe eshte shkruar ateher ajo eshte diqka tjeter..


  Kurse a lejohet apo jo dhe deri ne sa fjal ate e di vet staffi.. koft qe eshte diqka jasht rregullores ateher ata le te tregojn..


  Mirembetsh!
   
 6. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  O broo nuk thash qe nuk um interesoj se edhe une e lexova veq me kto kty ka thy rregull t'forumit.
  Deri n'sa fjal vet fakti qe kan thon gjuh zyrtare osht gjuha shqipe t'len me kuptu qe mundesh me postu pak anglisht por jo edhe komplet postimin ky me pak fjal ka mujt me sqaru se qka po lypet ktu.t'Pershendes
   
 7. drini-17#

  drini-17# Anëtari i muajit III

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
  Okay broo po te kuptoj qe edhe ky ka mujt me postu ne gjuhen shqipe po kshtu i ka ardh ma leht edhe e ka postu ski qka ban... si do qe te jet staffi mirret me ket problem. Okay pershendetje..!
   

Shpërndaje faqen

Loading...