1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Libri per CCNA

Tema tek 'IT Kualifikime' e hapur nga Dr. PsY., 7 Janar 2015.

 1. Dr. PsY.

  Dr. PsY. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  354
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje

  Pasi qe dul lajmerimi se nga shtatori i vitit te kalum CCNA 1 dhe CCNA 2 jane bere " CCNA 1 " e jan futur disa mesime te reja ne CCNA nga ajo CCNP, desha te di mos e posedon naj kush nga ju librin per kete versionin e ri te CCNA-se, si dhe ndonje provim paraprak nese ka hy ndokush. Pra une e kam per qellim te perfundoj CCNA komplet drejt ne provim pa i ndjekur ligjeratat e per kete gje me duhet libri

  Shpresoj qe do e ket ndokush nga ju ose te pakten donje liber ne te cilen mund te mesoj per keto provime
  flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...